KONST / Litografier / Färglitografi 15217075
nr 1521 7075
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
"Lidberg Restaurang anno 1929". Signerad, numrerad 71/290. Färglitografi, bildmått: 27x14 cm, yttermått inklusive ram: 43x30 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 februari 2023
kl 20:09:10
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg